Przejdź do treści

 

DOM AUKCYJNY

Ardor Auctions to pierwszy i jedyny w Polsce dom aukcyjny zajmujący się samochodami klasycznymi i zabytkowymi. Nasza firma została założona w 2015 roku przez grupę wielbicieli klasycznej motoryzacji i do dziś jest prowadzona przez ludzi kochających unikatowe samochody. To stwierdzenie nie oddaje jednak w pełni istoty naszej działalności. Stanowimy  pomost między osobami sprzedającymi samochody klasyczne a tymi, którzy marzą o posiadaniu swojego „klasyka”. Część z kupujących ma doskonałe rozeznanie w rynku i poszukuje konkretnego egzemplarza w konkretnej wersji. Inni natomiast szukają po prostu czegoś wyjątkowego, o unikatowej estetyce. My jesteśmy w stanie im to zaoferować.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W SAMOCHODY KLASYCZNE I ZABTYKOWE Z ARDOR AUCTIONS?

Rynek klasycznych samochodów w Polsce ma olbrzymi potencjał oraz cechuje się niezwykle dynamicznym tempem rozwoju. 30 procent w skali roku – o tyle wzrosła liczba klasycznych samochodów w Polsce między 2012 a 2013 rokiem. Wówczas było ich w Polsce ponad 1300, a obecnie szacuje się, że może być ich blisko czterokrotnie więcej.

Klasyczna motoryzacja to nie hobby dla każdego – wymaga ono bowiem wytrwałości, doświadczenia i wiedzy, w Ardor Auctions nimi dysponujemy i naszym celem jest umożliwienie Klientom znalezienia aut odpowiadających ich potrzebom. Skupiamy się na samochodach wyjątkowych, takich które stanowią pewną lokatę kapitału. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że nabywając auto za naszym pośrednictwem wchodzą w posiadanie czegoś unikatowego.

Ardor Auctions to pierwszy i jedyny dom aukcyjny samochodów klasycznych i zabytkowych w Polsce, na swoim koncie mamy już 11 pomyślne przeprowadzonych aukcji i ponad 150 sprzedanych samochodów. Inwestując z nami mają Państwo gwarancję usług na najwyższym poziomie i pewność, że kupiony za naszym pośrednictwem samochód jest czymś prawdziwie wyjątkowym.

DLACZEGO WARTO WYSTAWIĆ SWÓJ SAMOCHÓD NA AUKCJE Z ARDOR AUCTIONS?

Nasza działalność w Ardor Auctions nie ogranicza się jedynie do oferowania najwyższej jakości usług Klientom przymierzającym się do kupna „klasyka”, ale również stawiamy na bliski kontakt i współpracę z ludźmi chcącymi sprzedać swoje „perełki”. Każdego dnia w naszym biurze zajmujemy się poszukiwaniem cennych aut i docieraniem do ich właścicieli w celu asystowania i pomocy w sprzedaży samochodów w formie aukcji. Oferujemy pełen pakiet usług od skutecznego promowania powierzonego nam pojazdu po profesjonalne przygotowanie samochodu. Najlepszym dowodem na naszą skuteczność są nasze wyniki. Oddając swój samochód w ręce Ardor Auctions, mogą być Państwo pewni, że samochód znajdzie odpowiedniego nabywcę.